КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ — Університет «КРОК»

КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ

28 листопада 2013 Новини та події

Майстер-клас на тему «ІСТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ»28 листопада 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Солом’янського району м. Києва відбувся майстер-клас на тему «ІСТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ», мета якого полягала в тому, щоб успішні особистості розповіли старшокласникам про свій професійний шлях та власним прикладом спонукали їх до саморозвитку і свідомого вибору професійного майбутнього.

Майстер-клас було проведено в рамках проекту «ПРОФ-story» (серія майстер-класів, завдання яких - формування у шкільної молоді мотивації до саморозвитку, лідерства у власному житті та успіху в майбутній професійній діяльності). Програма була підготовлена ЦДЮТ спільно з Університетом «КРОК».

До участі в програмі запросили старшокласників шкіл Солом’янського району (СШ №№ 12, 22, 46, 52, 54, 161, 74, 173, 174, 166, 187, ліцей № 142). Усього було 297 учнів 9-11 класів.

Школярі зацікавлено слухали виступи начальника Департаменту маркетингу в АТ «Укрсиббанк» Олени Харитонової та директора Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» Тамари Поліщук.

Закінчилася зустріч виступом «КРОКівської» вокальної студії.

У кінці заходу старшокласники отримали сертифікати на безкоштовне проходження профорієнтаційного тестування «Профорієнтатор» в Університеті «КРОК», а також отримали можливість взяти участь у вікторині і виграти приємні подарунки - чашки або блокноти.

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 10:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ