До Управління міжнародного співробітництва завітав Стюарт Бойд — Університет «КРОК»

До Управління міжнародного співробітництва завітав Стюарт Бойд

Управління міжнародного співробітництваУ середу, 16 березня, до Управління міжнародного співробітництва завітав Стюарт Бойд, представник Коледжу Вігана і Лейя, Великобританія (Wigan and Leigh College). Андрій Лотарєв, начальник управління, провів переговори щодо налагодження освітнього співробітництва. Під час зустрічі було обговорено можливості проведення літніх мовних шкіл та навчальних турів у Великобританії та Україні, створення спільних англо-українських освітніх програм типу "подвійний диплом", впровадження програм студентської та викладацької мобільності. Стюарт Бойд був приємно вражений діяльністю Університету вцілому та управління міжнародного співробітництва зокрема.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » До Управління міжнародного співробітництва завітав Стюарт Бойд