З робочим візитом до партнерського навчального закладу в Грузії - Україно-грузинського навчально-наукового міжнародного інституту — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваЗ 22 по 29 травня начальник управління міжнародного співробітництва А.Г. Лотарєв, завідувач кафедри фінансів та банківського бізнесу В.І. Грушко та доцент кафедри фінансів та банківського бізнесу Л.Д. Тулуш завітали з робочим візитом до партнерського навчального закладу в Грузії - Україно-грузинського навчально-наукового міжнародного інституту. Протягом тижня викладачі Університету «КРОК» проводили навчальні заняття для студентів спільної україно-грузинської програми та підготовку студентів 4-курсу до державної атестації.

Також під час візиту відбулася зустріч А.Г. Лотарєва із А. Бакурідзе, ректором Державного університету ім. Шота Руставелі у м. Батумі, в результаті якої було досягнуто попередніх домовленостей та обговорено сфери майбутнього співробітництва між двома навчальними закладами.

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 11:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » З робочим візитом до партнерського навчального закладу в Грузії - Україно-грузинського навчально-наукового міжнародного інституту