Стартували курси для військовослужбовців та їхніх сімей у рамках проекту «Україна – Норвегія» — Університет «КРОК»

18 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»18 вересня 2012 року розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації за спеціальністю «Забезпечення безпеки підприємницької діяльності суб’єктів господарювання в Україні».

Інститут менеджменту безпеки Університету «КРОК» реалізує проект «Україна – Норвегія», в рамках якого військовослужбовці Збройних Сил України, які звільнені в запас, та члени їхніх сімей мають змогу пройти навчання за визначеною спеціальністю. Фінансування проекту здійснює Королівство Норвегія. Обов’язковою дисципліною навчального плану є «Ділове адміністрування», яку читатимуть викладачі регіонального Університету м. Буде (Норвегія).

На церемонії відкриття курсів слухачів вітали президент Міжнародного фонду соціальної адаптації, кандидат технічних наук, доцент Рубцов В. С., керівник проекту, кандидат військових наук, професор Зубок М. І., проректор Університету «КРОК» з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), кандидат економічних наук Шикова О. М., директор Навчально-наукового Інституту менеджменту безпеки Університету «КРОК», кандидат економічних наук, професор Захаров О. І., директор Навчально-наукового Інституту інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК», кандидат технічних наук, доцент Іларіонов О. Є.

Оновлено: Понеділок, 16 червня 2014 16:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Стартували курси для військовослужбовців та їхніх сімей у рамках проекту «Україна – Норвегія»