Розпочалася щорічна благодійна акція — Університет «КРОК»

Розпочалася щорічна благодійна акція

20 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»20 вересня 2012 року розпочалася щорічна благодійна акція стартувала щорічна благодійна акція «До Дня Святого Миколая» для дітей-інвалідів із дитячого будинку-інтернату у м. Цюрупинську (Херсонська область). Протягом перших днів завдяки вашій небайдужості було зібрано 901 гривню. Ці кошти та кошти з майбутніх промо-акцій будуть витрачені на закупівлю необхідних товарів для дітей.

Ми щиро вдячні за турботу, а також висловлюємо подяку організаторам – департаменту зі студентських питань та Студентській раді Університету. Зокрема Голові Студентської ради Університету – Дмитру Єщіганову (4 курс, ФЕП, «Маркетинг»), Ярославі Філімоновій (2 курс, ФМВ, «Міжнародна інформація»), Денису Патеру (3 курс, ФЕП, «Економіка підприємства»), Анні Козак (2 курс, ККН, «Оціночна діяльність») та Яні Ященко (2 курс, ККН, «Маркетингова діяльність») за активну участь у зборі коштів. Нагадуємо, що дізнатися про наступні промо-акції зі збору коштів для дітей ви можете на сторінці анонсу. Також найближчим часом там буде розміщено перелік речей та товарів першої необхідності, які надасть нам адміністрація дитячого будинку.

Дякуємо за небайдужість і пропонуємо разом подарувати свято дітлахам!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Розпочалася щорічна благодійна акція