Партнерство заради успіху! — Університет «КРОК»

Партнерство заради успіху!

27 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»27 вересня 2012 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл на тему «Напрямки ефективної співпраці вищої та середньої школи у сучасних умовах». Учасники заходу - адміністративно-педагогічний склад десяти шкіл-парнерів Університету, регіональних центрів навчання, департамент довузівської підготовки, департамент регіональних центрів навчання та молодіжний освітній центр Університету «КРОК».

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова проректора з корпоративного управління Університету Наконечної Н.В., яка окреслила пріоритети корпоративної діяльності. У рамках круглого столу перший проректор Шаров О.І. представив тему «Університет «КРОК»: новий баланс фундаментальної та практикоорієнтованої освіти», а Сумбаєва Л.П., директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, наголосила на необхідності організації спільних проектів як сумісних кроків до успіху.

Про перспективи спільних освітніх проектів коледжу та шкіл-партнерів розповідав директор Київського коледжу нерухомості Дзюбко В.В. Зі словом про перспективи освіти та створення середовища для формування надпредметних компетентностей учнів виступила Федунова Т.М., директор спеціалізованої школи № 85. Керівник департаменту з розвитку Університету «КРОК» Тулякова І.С. презентувала новий напрям роботи закладу - корпоративна соціальна відповідальність у контексті співпраці вищої та середньої школи. А на завершення заходу завідувач кафедри туризму Університету «КРОК» Мелько Л.Ф. представила проектну діяльність у системі довузівської підготовки як «КРОК до просвітництва».

Оновлено: Середа, 28 травня 2014 14:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Партнерство заради успіху!