У парку «Нивки» пройшов «Green Park of KEПIT» — Університет «КРОК»

У парку «Нивки» пройшов «Green Park of KEПIT»

29 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»Захід, що традиційно проводиться на початку навчального року для студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, відбувся 29 вересня. Проект став чудовою нагодою для першокурсників познайомитися ближче і розкрити власні таланти.

Цікаві конкурси, квест, КВК та брейн-ринг організувала для них Студентська рада Коледжу. Кубок переможців отримала команда групи «КЕПІТ-Ексклюзив». Друге місце посіла група П-2, третє - ОПСІК-2. Слід зазначити, що наприкінці навчального року в Коледжі буде визначено найактивнішу групу, що проявить себе протягом року якнайкраще і братиме участь в усіх заходах, які проводитиме навчальний заклад. Група отримає звання «Best group» (найкраща група). Бажаємо всім командам-учасницям незалежно від результатів гідно показати себе та отримати чудовий досвід!

Оновлено: Середа, 28 травня 2014 14:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У парку «Нивки» пройшов «Green Park of KEПIT»