Зустріч Оргкомітету Консорціуму EMP-AIM — Університет «КРОК»

Зустріч Оргкомітету Консорціуму EMP-AIM

17 квітня 2014 Новини та події

Щорічна зустріч Консорціуму EMP-AIMЗ 15 по 17 квітня в Університеті Печ (Угорщина) проходила зустріч членів Консорціуму EMP-AIM програми Erasmus Mundus для Білорусі, України та Молдови, в рамках якої було підведено підсумки першого та другого набору, а також здійснено відбір кандидатів на мобільність у 2014-2015 н.р.

На зустрічі був присутній представник від Університету «КРОК» начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г. Він розповів про основні проблеми, які постали перед українськими та іноземними студентами – учасниками програми Erasmus Mundus, взяв участь у відборі претендентів на отримання стипендії у 2014-2015 н.р.

Вітаємо Федунова Миколу і Михаленко Марію, студентів 2 курсу Україно-австрійської програми, та доцента кафедри МЗЕД та логістики Університету «КРОК» Мельник В.А., які отримали стипендію від Європейського Союзу для проходження навчання/проведення наукових досліджень в Університеті Аліканте (Іспанія).

Оновлено: П'ятниця, 25 квітня 2014 19:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч Оргкомітету Консорціуму EMP-AIM