Міжнародний семінар ІІТН ЮНЕСКО та Асоційованих шкіл ЮНЕСКО — Університет «КРОК»

Міжнародний семінар ІІТН ЮНЕСКО та Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

16 квітня 2014 Новини та події

Міжнародний семінар ІІТН ЮНЕСКО та Асоційованих шкіл ЮНЕСКО16 квітня 2014 року департамент довузівської підготовки і Коледж економіки, права та інформаційних технологій взяли участь у міжнародній конференції «Використаня ІКТ у навчально-виховному процесі як чинник розвитку проектної компетентності вчителів та учнів» на запрошення київської гімназії «Оболонь» – освітнього партнера Університету «КРОК».

У рамках конференції відбувся обмін досвідом роботи зі школами-партнерами стосовно міжнародного пілотного проекту ЮНЕСКО/ІІТН «Навчання для майбутнього (L FF) щодо застосування інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні різних предметів, науково-дослідницькій роботі, управлінні навчальним закладом, розвитку проектних компетентностей викладачів та учнів».

Випускник Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Романець Сергій провів для учасників конференції майстер-клас зі створення інтерактивних презентацій на основі сервісу Prezi.com.

У роботі конференції взяли участь колеги з Бакинського Європейського ліцею (Азербайджан), Державної гімназії м. Талсі (Латвія), гімназії «Іван Вазов» (м. Пловдів, Болгарія), гімназії «Оболонь», НВК № 176, Фінансового ліцею, Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, гімназії «Гармонія», Ліцею міжнародних відносин № 51, Києво-Печерського ліцею № 171, гімназії «Діалог», спеціалізованої школи № 85, міжнародної французької школи, СШ № 8, спеціалізованих шкіл №№ 211, 16, 225, 9, ліцею № 157.

Університет «КРОК» висловлює подяку партнеру – гімназії «Оболонь» за високий рівень організації конференції та надану можливість для отримання важливого практичного досвіду.

Оновлено: П'ятниця, 18 квітня 2014 00:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародний семінар ІІТН ЮНЕСКО та Асоційованих шкіл ЮНЕСКО