Ярмарок вакансій — Університет «КРОК»

Новини та події

Ярмарок вакансій

12 листопада 2008 Новини та події

Ярмарок вакансійЦентр розвитку кар'єри Університету "КРОК" провів черговий, осінній "Ярмарок вакансій". Формат Ярмарку був продиктований ситуацією на ринку праці - економічна криза різко скасувала безліч вакансій, тому ми використали час для того, щоб підготуватися до того моменту, коли криза піде на спад і державі знову знадобляться спеціалісти. У форматі Ярмарку Центр розвитку кар'єри проводив майстер-класи провідних бізнес-тренерів Києву, презентації рекрутингових та рекламних агенцій, страхових компаній, а також був проведений День кар'єри "ABBY 1C" компанії "ABBY Україна".

Ярмарок відвідало понад 800 студентів всіх курсів Університету. Сподіваємось, що кожен отримав те, що йому буде потрібним або знадобиться у майбутньому. Щиро дякуємо нашим спонсорам: Генеральному - Університету економіки та права "КРОК". Інформаційним - газета "Работа и учёба", газета "Нова робота", інформаційний портал "SuperJob". Також висловлюємо подяку бізнес-тренерам, які підтримали ідею проведення майстер-класів та цікаво й яскраво провели свої заходи. Це - Марина Первушина з майстер-класом "Як вигідно продати себе роботодавцю?" від "Балтик Тренинг Групп", Олександр Мороз з "Тайм-менеджментом" та Олена Ткаченко - "Як знайти роботу в умовах кризи?" від "InformMenager", Михайло Лариончев з "Управлінням власною кар'єрою. З чого почати?" від "Team Rower".

Ми вдячні всім учасникам, які взяли участь у Ярмарку і сподіваємося на подальші партнерські стосунки: ТОВ "ADECCO" - рекрутингова компанія, "StaffServise" - рекрутингова компанія, "HeadHanter:: Україна" - рекрутинговий сайт, "InformMenager" - тренінгова компанія, "Team Rower" - тренінгова компанія, "Балтик Тренинг Групп" - тренінгова компанія, ВАТ "Центр агропромислових технологій" (Виставковий центр КиївЕкспоПлаза"), Кадровий центр "Моя робота", ЗАТ СК "АХА страхування" - страхова компанія, R.A.M. Advertising Group - рекламна агенція повного циклу, ЗАТ СК "Провідна" - страхова компанія, ЗАТ "Страхова Група "ТАС" - страхова компанія, "ABBY Україна" - дистриб'ютор фірми "1С" в Україні.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ярмарок вакансій