Ярмарок вакансій

12 листопада 2008 Новини та події

Ярмарок вакансійЦентр розвитку кар'єри Університету "КРОК" провів черговий, осінній "Ярмарок вакансій". Формат Ярмарку був продиктований ситуацією на ринку праці - економічна криза різко скасувала безліч вакансій, тому ми використали час для того, щоб підготуватися до того моменту, коли криза піде на спад і державі знову знадобляться спеціалісти. У форматі Ярмарку Центр розвитку кар'єри проводив майстер-класи провідних бізнес-тренерів Києву, презентації рекрутингових та рекламних агенцій, страхових компаній, а також був проведений День кар'єри "ABBY 1C" компанії "ABBY Україна".

Ярмарок відвідало понад 800 студентів всіх курсів Університету. Сподіваємось, що кожен отримав те, що йому буде потрібним або знадобиться у майбутньому. Щиро дякуємо нашим спонсорам: Генеральному - Університету економіки та права "КРОК". Інформаційним - газета "Работа и учёба", газета "Нова робота", інформаційний портал "SuperJob". Також висловлюємо подяку бізнес-тренерам, які підтримали ідею проведення майстер-класів та цікаво й яскраво провели свої заходи. Це - Марина Первушина з майстер-класом "Як вигідно продати себе роботодавцю?" від "Балтик Тренинг Групп", Олександр Мороз з "Тайм-менеджментом" та Олена Ткаченко - "Як знайти роботу в умовах кризи?" від "InformMenager", Михайло Лариончев з "Управлінням власною кар'єрою. З чого почати?" від "Team Rower".

Ми вдячні всім учасникам, які взяли участь у Ярмарку і сподіваємося на подальші партнерські стосунки: ТОВ "ADECCO" - рекрутингова компанія, "StaffServise" - рекрутингова компанія, "HeadHanter:: Україна" - рекрутинговий сайт, "InformMenager" - тренінгова компанія, "Team Rower" - тренінгова компанія, "Балтик Тренинг Групп" - тренінгова компанія, ВАТ "Центр агропромислових технологій" (Виставковий центр КиївЕкспоПлаза"), Кадровий центр "Моя робота", ЗАТ СК "АХА страхування" - страхова компанія, R.A.M. Advertising Group - рекламна агенція повного циклу, ЗАТ СК "Провідна" - страхова компанія, ЗАТ "Страхова Група "ТАС" - страхова компанія, "ABBY Україна" - дистриб'ютор фірми "1С" в Україні.

Ви тут: Новини та події » Ярмарок вакансій