Підсумки І туру Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

10 листопада 2008 Новини та події

Підсумки І туру Міжнародного конкурсу імені Петра ЯцикаОргкомітет І туру Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який пройшов в нашому Університеті 10 та 13 листопада, оголосив переможців серед студентів Університету та Коледжу! Університет "КРОК": I місце - Ольга Михалків (ЮФ, психологія, II курс), II місце - Ірина Маркевич (ФМВ, "КРОК-ексклюзив", III курс), III місце - Павло Лагойко (ФЕП, маркетинг, I курс).

Коледж економіки, права та інформаційних технологій: I місце - Марія Тимошенко (2 курс), II місце - Карина Лихмус ( 2 курс), III місце - Ігор Церкозенко (2 курс). Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у II етапі Конкурсу серед студентів міста Києва!!!

Ви тут: Новини та події » Підсумки І туру Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика