Ярмарка вакансій — Університет «КРОК»

Ярмарка вакансій

10 травня 2024 Новини та події

Вже на наступному тижні відбудеться Ярмарка вакансій «Кар'єрний лабіринт»! Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» бере активну участь у підтримці цього заходу!

Шукаєш роботу чи підробіток, переглядаєш вакансії чи програми стажування, що відповідають твоїм інтересам? Тоді не пропусти можливість прокласти свій шлях у «Кар'єрний лабіринт»!

Обов'язково завітай на Ярмарок вакансій, якщо хочеш:

• дізнатись про вакансії у провідних компаніях
  • познайомитись з представниками компаній
  • розширити свою професійну мережу контактів
  • отримати поради та рекомендації від експертів з кар'єрного розвитку
  • дізнатися про можливості стажування та програми розвитку

Дата: 14 травня
Час: 11:00 - 14:30
Місце: коридори та конференц-зал Центрального корпусу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (пр. Перемоги 54/1)
Реєстрація: https://forms.gle/f1wDStMkLJGcwCB67

Не проґав свій шанс знайти першу роботу та побудувати кар'єру своєї мрії, 28 компаній з нетерпінням чекає на зустріч з талановитою молоддю кращих університетів столиці щоб поділитись з ними своїми можливостями:

EY, PwC, Deloitte, Mazars, Kreston Ukraine, AC Crowe, Sayenko Kharenko, dentsu Ukraine, British American Tobacco, fint8, EBS, Casewar Ukraine та інших.

Поділись зі своїми друзям, які також шукають свій шлях професійного розвитку і приходьте разом прихопивши резюме!

Інформаційні партнери:
Університет «КРОК», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет біоресурсів і природокористування України

«Кар'єрний лабіринт» — це крок до успіху!

Оновлено: Понеділок, 13 травня 2024 15:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ярмарка вакансій