Великодній квест. Студентська рада Університету — Університет «КРОК»

Великодній квест. Студентська рада Університету

03 травня 2024 Новини та події

01 травня 2024 року відбувся Великодній квест 2024!

Команда Студентської ради Університету приготувала тематичну декорацію і серію міні ігор, щоб на великій перерві встигнути гарно провести час і дізнатися результат!

У заході брало участь 6 команд, а саме: три збірні команди бакалаврату, Студентська рада Коледжу, Вокальна студія ВОСК та Театр танцю.

На початку заходу всі команди отримали маршрутні листи з локаціями, де відбуватимуться завдання і вирушили проходити завдання.

Учасники взяли участь в створенні великоднього декору і оформленні деревця, у розписі писанки, а ще відповідали на запитання вікторини, робили фото в фотозоні і найвеселішою забавкою було поцілити в кошик яйцями на внутрішньому подвірʼї.

Всі команди отримали тематичні подарунки, трійка лідерів визначилась наступним чином:

• 43 бали - Театр танцю;
  • 42 бали - Вокальна студія;
  • 40 балів - Збірна Компʼютерних наук, Журналістики та Культурології.

Дякуємо всім за участь і смачної великодньої паски!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Великодній квест // 01.05.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 03 травня 2024 17:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Великодній квест. Студентська рада Університету