Випускники Коледжу мотивують Школу лідерів — Університет «КРОК»

Випускники Коледжу мотивують Школу лідерів

08 квітня 2024 Новини та події

У рамках Школи лідерів 4 квітня 2024 року в читальній залі відбулася зустріч із випускниками Коледжу й Університету: Желепою Аліною та Євгенієм Савельєвим.

Темою заходу стала «Мотивація» .

Розпочала зустріч директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва, яка представила гостей, поділилася спогадами про їхні роки навчання, заохотила присутніх до активної роботи в Школі лідерів.

Випускники цікаво й продуктивно  працювали зі студентською аудиторією, спонукаючи до взаємодії й діалогу.

Довідка:

Желепа Аліна
- випускниця Коледжу 2017 р., спеціальність «Фінанси та Кредит»,
- випускниця Університету «КРОК», 2019 р., спеціальність «Маркетинг», бакалавр,
магістр («Менеджмент. Управління проєктами»), Університет КРОК, 2021 р.

- з 2014 року була учасником студентської прєктної групи SPG (3-и роки координатор проєктної групи), створювала та реалізовувала освітні, соціальні, корпоративні та PR-проєкти з метою формування якісного професійного середовища.
- 6 років займається графічним дизайном, наразі працює дизайнеркою в Sense Bank.
- долучена до благодійної команди «Стріха», яка організовує заходи різних форматів для підтримки ЗСУ.

Євгеній Савельєв

- випускник економічного напрямку КЕПІТу 2014 року та Університету «КРОК» 2016, 2019 та 2023 років,

- Зірка КРОКу 20 14,

- керівник Студентської проєктної групи SPG 2016-2020 років,
- керівник проєктів благодійного фонду «Клуб Добродіїв»,

- співзасновник благодійної команди «Стріха».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випускники Коледжу мотивують Школу лідерів