Інтерактивний вебінар «Емоційний інтелект» — Університет «КРОК»

Інтерактивний вебінар «Емоційний інтелект»

26 березня 2024 Новини та події

Емоційний інтелект - це здатність людини розуміти свої емоції та емоції інших, а також керувати ними, відповідно до ситуації. Не буває поганих чи хороших, правильних або неправильних емоцій. Буває реакція, яку людина здатна контролювати.

Саме цій важливій темі було присвячене засідання наукового гуртка кафедри психології. На занятті було розглянуто різноманітні наукові підходи до визначення  поняття емоційного інтелекту, його компонентів та методів розвитку.

Проблема емоційного інтелекту особистості є актуальною та дискусивною в психології. Разом з учасниками наукового гуртка були обговорені перспективи досліджень  та тематика майбутніх робіт студентів в цій галузі.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інтерактивний вебінар «Емоційний інтелект»