Різноманіття та інклюзивність — Університет «КРОК»

Різноманіття та інклюзивність

22 березня 2024 Новини та події

14 березня 2024 року здобувачі освіти Фахового коледжу Університету «КРОК» відвідали цікавий захід бізнес-клубу на тему: «Різноманіття та інклюзивність».

За допомогою спікерки Ірини Рубіс дізналися про різноманіття, його різновиди та форми, які виміри різноманітності є в кожному і в кожній із нас, про концепції справедливості, інклюзивності/безбар'єрності, чому і в світі, і в нашій країні вони так стрімко набирають обертів, про вплив війни на ці процеси,  наскільки інклюзивним є український бізнес, і як різноманіття та інклюзивність корелюють з операційною ефективністю.

Враження залишились дуже позитивні, безумовно тематику зустрічі необхідно піднімати серед молоді та дорослих.

Вдячні  Бізнес школі КРОК за запрошення, раді будемо долучитися до наступних заходів та ініціатив.
Ірино Рубіс - ви фахівчиня своєї справи, дякуємо за лекцію, практичний досвід, за те, що піднімаєте важливі теми.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Бізнес клуб із Іриною Рубіс // 14.03.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 22 березня 2024 21:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Різноманіття та інклюзивність