Успішний захист виробничої практики — Університет «КРОК»

Успішний захист виробничої практики

15 березня 2024 Новини та події

05-06 березня 2024 року відбувся успішний захист звітів виробничої практики здобувачів 4 курсу ОП «Маркетинг».

На захисті наші студенти продемонстрували високий рівень підготовки, показавши свої знання та навички у сфері маркетингу. Під час захисту здобувачи вражали своїми яскравими та креативними презентаціями результатів практики. Кожен студент зміг яскраво та інформативно презентувати свої досягнення, використовуючи оригінальні підходи та інноваційні ідеї. Команда викладачів кафедри Маркетингу та поведінкової економіки  вітає студентів з успішним завершенням виробничої практики!

Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні та кар'єрному зростанні. Ви вже показали, що здатні до великих досягнень, і ми вірим у ваш успішний майбутній шлях у галузі маркетингу!

Оновлено: П'ятниця, 15 березня 2024 15:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Успішний захист виробничої практики