Випуск здобувачів готельно-ресторанної справи — Університет «КРОК»

Випуск здобувачів готельно-ресторанної справи

15 березня 2024 Новини та події

В останній день зими 2024 року у Фаховому коледжі відбувся випуск здобувачів освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Урочистості проходили в актовій залі Університету. Привітати випускників прийшли батьки, викладачі, адміністрація, гості.

Церемонія супроводжувалася виступом Вокальної студії «ВОСК» під керівництвом Валентина Янчарука та гурту гітаристів «ГІТАРБЕНД» під керівництвом Вікторії Кочмарук.

Зустріч пройшла в змішаному форматі: учасники, котрі не змогли долучитися наживо, переглядали церемонію онлайн з допомогою Тімс.

Вітаємо наших дорогих випускників із цією важливою подією!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Випуск Фахового коледжу (ГРС) // 29.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск здобувачів готельно-ресторанної справи