Успішний попередній захист дипломних робіт — Університет «КРОК»

Успішний попередній захист дипломних робіт

15 березня 2024 Новини та події

06 березня 2024 року, відбувся попередній захист магістерських дипломних робіт здобувачів ОП «Управління закладами освіти».

На передзахисті наші студенти впевнено презентували свої напрацювання, отримали корисні рекомендації та побажання щодо вдосконалення своїх робіт.  Крім того, ми раді повідомити, що всі роботи успішно пройшли антиплагіатну перевірку, це свідчить про велику працездатність та відданість наших здобувачів  у підготовці своїх дипломних проєктів.

Команда кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» щиро вітає студентів-магістрів з успішним проходженням цього етапу на шляху до захисту магістерської дипломної роботи! Бажаємо вам наснаги у доопрацюванні та подальшій роботі. Віримо у ваш успіх та впевнені, що ви здивуєте нас своїми досягненнями!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Успішний попередній захист дипломних робіт