Анонс заходів Студради Університету — Університет «КРОК»

Анонс заходів Студради Університету

01 лютого 2024 Новини та події

Лютий вже на порозі! А команда Студентської ради Університету вже підготувала цікаві події, щоб останній місяць зими пройшов насичено і цікаво. Традиційно планується провести тиждень Студентської ради в період з 12 по 16 лютого, на якому кожен комітет представить свій проєкт, а 18 лютого ми відсвяткуємо 19-річчя Студентської ради Університету!

Детальніше про тиждень Студентської ради:
12.02 Баскетбольний турнір. Спортивний комітет
Розпочнемо тиждень бадьоро і спортивно! Запрошуємо на баскетбольний турнір Університету. Приходь з друзями круто провести час і позмагатись за кубок чемпіонів баскетбольного турніру. Нагадаємо, що ми нарахуємо учасникам і переможцям бали до загального заліку Ліги факультетів, щоб ви не втрачали мотивацію! Змінне взуття обовʼязково!
Локація: Спортивна зала Університету Час: 14:40

13.02 Благодійний збір гігієни. Голова та Заступник голови Студентської ради
Військові, які перебувають в шпиталях на лікуванні та відновленні потребують уваги 1 піклування! Найпростіший прояв турботи-це забезпечення гігієною. Будь свідомим, долучайся / принось гігієнічни засоби, станки для бриття, серветки, тощо. Також ти можеш долучитись фінансово до збору! 5168 7451 0311 0893
Точка збору: Хол Університету. Збір триватиме: з 13-го по 14-те лютого.

14.02 Інтерактивна розіграш-вікторина. Фотозона в холі Університету.Інформаційний комітет
Не забудь зробити фото на фотозоні в холі Університеті, викласти сторіс в Інстаграм і відмітити сторінку Університету і Студради @krok.university @studrada.krok і ти автоматично береш участь у розіграші мерчу Університету. Зайди в сторіз Студради і пройди невеличку вікторину, а серед тих хто відповів правильно на всі питання ми розіграємо приємний подаруночок!

15.02 Лекція з сексуальної освіти. Освітньо-науковий комітет
За сприянням партнерів Університету Київського молодіжного центру та лекторів з Фонду Олени Пінчук відбудеться лекція з сексуальної освіти, на якій ти зможеш отримати відповіді від фахівців на питання, які тебе турбують. Дізнатися про міфи і реальні факти щодо сексуального життя, про профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом.
Локація: Бібліотека Університету Час: 14:40

16.02 Міс і Містер «КРОК». Культурно-розважальний комітет
На кінець тижня заплановано масштабний захід, який не відбувався вже багаааато років. А даремно! Адже у нас стільки талановитих, свідомих, соціально-відповідальних та активних студентів, які можуть бути гідними представниками та обличчями нашого Університету. На заході відбудеться:
- виступи учасників заходу;
- перегляд відео-візитівок;
- оголошення переможців конкурсу благодійних ініціатив;
- обрання обличчя рекламної фотосесії Університету;
- інтелектуальний батл;
- виступ акторів та танцівників Культурного центру;
- оцінювання, визначення і нагородження переможців заходу;
- а також яскраві декорації, костюми та незабутні враження!

Приходь підтримувати учасників та бери участь в обранні переможця, адже глядачі будуть мати можливість голосувати за переможців!
Локація: Актова зала Час: 14:40

До зустрічі на заходах! Проведи свій лютий жваво!

Оновлено: Понеділок, 12 лютого 2024 11:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Анонс заходів Студради Університету