КРОК втретє ЗІБРАВ ДРУЗІВ!!! — Університет «КРОК»

КРОК втретє ЗІБРАВ ДРУЗІВ!!!

31 травня 2009 Новини та події

КРОК втретє ЗІБРАВ ДРУЗІВ!!!Всеукраїнська акція “КРОК збирає друзів-2009» цього року об’єднала біля 70 представників трьох поколінь активістів студентського та молодіжного руху, а саме: випускників та теперішніх лідерів студентського самоврядування і лідерів учнівського самоврядування з різних куточків України: Києва, Одеси, Запоріжжя, Суми, Кременчука, Луцька, Вінниці, Тернополя, Луганська, Хмельницького, Львова.

На два дні учасники акції стали студентами Університету «КЗД», в якому деканом факультету аналітики самоврядування була Олена Каюмова (Голова першої Студради КРОКу), а деканом факультету розвитку громадської свідомості - Ірина Скринник (Голова Студради КРОКу у 2007-2008 р.р.) Перший день акції був насичений цікавими тренінгами і лекціями, за результатами яких учасники презентували казки про студентське самоврядування, а ввечері гості столиці мали змогу долучитися до святкування Дня Києва. Другий день, за традицією, зібрав всіх учасників на пікнік, який цього року проходив у парку «Нивки»! У неформальній обстановці студенти різних регіонів могли поділитися досвідом, поспілкуватися з тими, кого вважають вже експертами у студентському самоврядуванні, пограти в спортивні та інтелектуальні ігри, «Мафію», обрати «Міс і Містера «КРОК збирає друзів-2009»… Дякуємо всіх, хто відгукнувся на запрошення і взяв участь в акції, а також всім поколінням студентських лідерів КРОКу – і за ідею створення акції «КРОК збирає друзів», і за підтримку в організації та проведенні цьогорічної акції, і за відчуття того, що «Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ!»

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 10:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК втретє ЗІБРАВ ДРУЗІВ!!!