Наш випускник - доктор економічних наук! — Університет «КРОК»

Наш випускник - доктор економічних наук!

05 травня 2009 Новини та події

Наш випускник - доктор економічних наук!Вітаємо випускника Університету «КРОК» 1998 року (на той час – Інституту економіки, управління та господарського права) Мех Олега Андрійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством на тему «Інноваційно-соціальна модель розвитку фармацевтичної галузі України».

Захист відбувся 26 травня 2009 р. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України. Перший крок зроблено! Хто наступний?

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наш випускник - доктор економічних наук!