Playback – театр в гостях у КРОКу — Університет «КРОК»

Playback – театр в гостях у КРОКу

03 червня 2009 Новини та події

Playback – театр в гостях у КРОКуВ актовій залі Університету відбувся виступ-перфоманс Київського Playback – театру «Déjà vu plus». Playback – театр представляє новий напрям психодрами, а саме імпровізації, в якому глядач виступає у ролі автора сценарію, що спонтанно розігрується непрофесійними акторами. Різноманітні історії та хвилюючі моменти власного життя були озвучені студентами просто із зали. Емоції кожного, щойно створеного глядачем сценарію, миттєво відтворювались на сцені акторами у різних техніках психологічного театру: «Палітра», «Клин» тощо.

Особливо цікавим це дійство було для студентів, що навчаються на спеціальності «Психологія» юридичного факультету. Проте, вхід до актової зали був вільний, і прийти споглядати, а також стати безпосереднім учасником незвичного «психологічно-театрального» дійства міг кожен бажаючий. Цей цікавий експеримент дав можливість ще раз замислитись над своїми емоціями, хвилюваннями та їх місцем у нашому житті!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Playback – театр в гостях у КРОКу