Ректорська екскурсія — Університет «КРОК»

Ректорська екскурсія

05 червня 2009 Новини та події

Ректорська екскурсіяХтось з самого початку навчального року гриз граніт науки, а хтось, крім цього, ще займався самоврядуванням, танцював або співав, деякі грали в театральних виставах, а були й такі, що встигали все і одразу! Кожного року по закінченні навчання активісти КРОКу отримують подарунок від ректора - «Ректорську екскурсію» у якесь з відомих своїми краєвидами та історичними пам'ятками місць України! Цього року було обрано Хортицю -прекрасний острів, де скелясті кручі переходять у воду, поляни покриті квіточками, у лісі прохолодно і затишно, а довкола багато-багато студентів КРОКу (майже 60 чоловік!) бігають туди-сюди, змагаючись за свою державу! А тепер детальніше.

На Хортиці, за допомогою молодіжного клубуактивного відпочинку «КАВА», було проведено олімпійські змагання наших студентів, які поділилися на такі держави - Франція, Голландія, Швейцарія, Канада та Норвегія. Змагання були серйозними: плавали на байдарках, лазили по скелях, стріляли з луків, їздили на велосипедах, демонстрували творчі презентації! По очках перемогу здобули привітні голландці, але, звісно ж, переміг «КРОК», бо всі студенти-активісти отримали чималу порцію адреналіну і знову готові до нових звершень на благо Університету та його студентів! Оплески! Дякуємо ректору за гарно проведений час, бо і ми там були, чай-каву пили… по вусам текло, а в рот не попадало!

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 10:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ректорська екскурсія