International Highlight Event по проєкту INTERADIS у ЛНУ ім. І. Франка — Університет «КРОК»

International Highlight Event по проєкту INTERADIS у ЛНУ ім. І. Франка

20 грудня 2023 Новини та події

З 11 по 13 грудня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся міжнародний захід у рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ «INTERADIS/Інтеграція та адаптація іноземних студентів»(619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP).

Університет «КРОК» представляла команда навчально-наукового інституту міжнародної освіти: Андрій ЛОТАРЄВ, директор; Анна ДРОБИНА, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО; БОГАЧЕНКО Галина, Директор Центру міжнародних проєктів ННІМО; Юлія БОГДАНОВА, керівник проєктів та програм ННІМО, СКАЛАЦЬКА Марина, керівник проєктів та програм ННІМО, ШЕПЕЛЯ Анастасія, керівник проєктів та програм ННІМО та Світлана ОЛЕЩУК, керівник проєктів та програм Центру міжнародних проєктів ННІМО.

Захід був організований для українських та іноземних університетів, де учасники мали можливість поділитись досвідом з наступних тем:

• Активності, які університети здійснюють для поширення результатів проєкту INTERADIS.
  • Адаптація іноземних студентів в українське суспільство.
  • Активності для іноземних студентів під час воєнного часу.
  • Впровадження програм подвійних дипломів та залучення іноземних студентів.

Крім того, всі університети, що входять до консорціуму проєкту, обговорили досягнуті результати протягом тривалості проєкту та визначили майбутні плани для забезпечення стійкості проєкту INTERADIS.

Дякуємо Львівському національному університету імені Івана Франка за організацію заходу та всім партнерам проєкту #INTERADIS за активну участь!

Оновлено: Середа, 20 грудня 2023 18:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » International Highlight Event по проєкту INTERADIS у ЛНУ ім. І. Франка