Міжнародний фестиваль-конкурс «Нескорена Україна» та «Мовний фестиваль» — Університет «КРОК»

Новини та події

Міжнародний фестиваль-конкурс «Нескорена Україна» та «Мовний фестиваль»

18 грудня 2023 Новини та події

10 грудня 2023 року в Університеті було проведено одразу два іміджеві, патріотичні і творчі заходи: Міжнародний фестиваль-конкурс «Нескорена Україна» та «Мовний фестиваль», що реалізується за ініціативою Департаменту молоді та спорту м. Києва. та з партнерами Університету Комунальною установою виконавчого органу Київської міської державної адміністрації «Київський молодіжний центр».

Ми раді були вітати наших партнерів та гостей заходу та приєднатись до майстер-класів, які проходили в аудиторіях паралельно з виступами талановитої молоді міста Києва в актовій залі! На КРОКівській сцені виступала відома українська оперна співачка Олена Гребенюк, молоді артисти українського шоу-бізнесу KRYLATA та FILINI.

Не менш захоплюючими були локації, які були спрямовані на дослідження української мови, культури та історії, а саме козацький скоропис від Ольги Вірменич, Мовна гра, локація Патрульної поліції м. Києва, декорування торбинок в техніці «вибійка», виготовлення свічок з вощини, плетіння ляльок-мотанок.

Адміністрація Університету та ректор Андрій Миколайович Кучко отримали подяки за участь у розвитку молоді та підтримку молодіжних ініціатив.

Оновлено: Понеділок, 18 грудня 2023 19:37
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародний фестиваль-конкурс «Нескорена Україна» та «Мовний фестиваль»