Представництво HealthRight International UA провели відкриту лекцію для Коледжу — Університет «КРОК»

Представництво HealthRight International UA провели відкриту лекцію для Коледжу

11 грудня 2023 Новини та події

Нещодавно студенти Фахового коледжу Університету «КРОК» долучились до відкритої лекції «Руйнуючи міфи: рівність та насильство» від Представництва HealthRight International в Україні та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Лекторкою та менторкою заходу стала Саєнко Анна, заступниця директора з програмних питань, правозахисниця, експертка з питань протидії гендерно зумовленому насильству. Захід відбувався в рамках «16 днів проти насильства». Під час лекції відбувалась відкрита та щира взаємодія студентської молоді з ментором: студенти ділились своїми поглядами на питання причин домашнього насильства та можливостей підтримки підлітків, що перебувають в таких умовах; висловлювались щодо міфів та стереотипів, які пов’язані з розумінням у суспільстві причин домашнього насильства. Надзвичайно вдячні колегам від Представництва HealthRight International в Україні та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за дуже важливу лекцію, її тематику та дуже відкриту розмову з молоддю.

Щиро дякуємо особисто пані Анні Саєнко за якісну розмову з молоддю.

Дякуємо за організацію лекційної зустрічі й плідну співпрацю координаторці проєктів Представництва HealthRight International в Україні пані Тетяні Хитрик.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

HealthRight International. «Руйнуючи міфи: Рівність та Насильство» // 04.12.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 12 грудня 2023 16:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Представництво HealthRight International UA провели відкриту лекцію для Коледжу