Місяць екології в Коледжі: еко-квест від ЕКО «ЛОТОСу» — Університет «КРОК»

Місяць екології в Коледжі: еко-квест від ЕКО «ЛОТОСу»

29 листопада 2023 Новини та події

Надзвичайно мотивуюче та творчо відбувся еко-квест від Екологічного Клубу Однодумців «ЛОТОС». Наші найкращі, найсміливіші студенти прийняли участь у всіх активностях конкурсу!

Завзято та командно виконали поставлені задачі, з легкістю знайшли відповідь на всі питання, пов’язані з екологією. Групи змагалися між собою, співпрацюючи та обмінюючись ідеями, щоб прийти до найкращих рішень та заробити максимальних балів за участь квесті. Тому важливими критеріями для визначення переможців стали не лише загальний результат, а й швидкість та точність виконання завдання. Цей еко-квест став цікавим та пізнавальним заняттям для студентів. А командність й завзяття стали справжньою запорукою досягнення найкращих результатів.

Переможцями «ЕКО КВЕСТу» стали групи:
1. ІПЗ-23к2
2. КН-23к2
3. ПР-23к3

Дякуємо всім учасникам заходу і, звісно, тільки вперед, разом до Перемоги!

Оновлено: Середа, 29 листопада 2023 19:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Місяць екології в Коледжі: еко-квест від ЕКО «ЛОТОСу»