Мистецька студія «ArtKEPIT» розпочала новий проєкт «Drama School» — Університет «КРОК»

Мистецька студія «ArtKEPIT» розпочала новий проєкт «Drama School»

28 листопада 2023 Новини та події

Мистецька студія «ArtKEPIT» розпочала новий проєкт «Drama School». Це серія адаптаційних тренінгів, майстер-класів, що допоможуть її учасникам – студентам Коледжу бути собою на сцені та сприятимуть формуванню необхідних скілів з метою покращення навичок для якісного публічного, драматичного виступу.

Серед менторів проєкту співзасновники ArtKEPIT – заступниця директора Коледжу Ірина Рибак та керівник Вокальної студії Університету «КРОК» «VOSK band» Валентин Янчарук; керівниця ArtKEPIT – випускниця Коледжу та нині студентка Університету Анастасія Маринчик; керівниця музичної студії ArtKEPIT, солістка VOSK band та учасниця гурту гітаристів Guitar Band, студентка Коледжу Євгенія Гнатишен, солістки VOSK band, випускниці Коледжу та нині студентки Університету Аліна Мацьовита та Аліна Півак; керівниця художньої студії ArtKEPIT, студентка Коледжу Анастасія Чимбель; керівниця театральної студії ArtKEPIT Ангеліна Буряченко, а також студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Надія Коняєва.

Учасники проєкту долучатимуться до запланованих активностей. А для отримання сертифікату «Drama School» студенти мають презентувати власний перформанс в рамках підсумкового «Drama Fest».

Вітаємо команду ArtKEPIT з початком нового цікавого проєкту та бажаємо всім причетним справжнього натхнення й творчої наснаги.

Оновлено: Вівторок, 28 листопада 2023 19:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Мистецька студія «ArtKEPIT» розпочала новий проєкт «Drama School»