Cемінар «Охорона здоров'я, як пріоритетний напрям державної діяльності» — Університет «КРОК»

Cемінар «Охорона здоров'я, як пріоритетний напрям державної діяльності»

07 грудня 2023 Новини та події

Шановні колеги!
З радістю запрошуємо Вас взяти участь у семінарі на тему «Охорона здоров'я, як пріоритетний напрям державної діяльності», що відбудеться в межах V Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку»

До організації семінару долучилися навчально-науковий інститут медицини, кафедра прикладної медицини Університету «КРОК» та ВГО «Українська асоціація лікарів-психологів».

Семінар відбудеться 07 грудня 2023 року в ВНЗ «Університеті економіки та права «КРОК» у змішаному форматі.

Мета цього семінару полягає у вивченні та обговоренні сучасних викликів і стратегій у сфері охорони здоров'я. Ми прагнемо зібрати провідних фахівців для обміну знаннями та кращими практиками, щоб розробити ефективні підходи для покращення якості та доступності медичних послуг, а також підтримувати ці ініціативи на державному рівні.

На семінарі будуть представлені різноманітні теми, включаючи інноваційні підходи в охороні здоров'я, реформування системи медичного обслуговування, роль держави у забезпеченні доступності та якості медичних послуг, а також міжнародний досвід у цій галузі.

Основні теми для обговорення:

• Інноваційні підходи в охороні здоров'я
  • Реформування системи охорони здоров'я
  • Роль держави у забезпеченні доступності та якості медичних послуг
  • Міжнародний досвід у сфері охорони здоров'я

На семінар запрошуємо представників усіх спеціальностей галузі 22 «Охорона здоров'я» та молодших спеціалістів і молодших бакалаврів відповідних спеціальностей.

Реєстраційний номер провайдера БПР: 1388

Інформаційний лист
Медичні працівники в разі успішного проходження тестування, матимуть змогу отримати відповідну кількість балів БПР.

Для участі у семінарі просимо Вас зареєструватися за наступним посиланням: https://forms.gle/JJoWKtpiytuR9N8z7

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу участь у нашому семінарі та віримо, що ваш внесок буде надзвичайно цінним для обговорення важливих питань охорони здоров'я.

Оновлено: Понеділок, 11 грудня 2023 18:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Cемінар «Охорона здоров'я, як пріоритетний напрям державної діяльності»