Зустріч адміністрації зі студентським активом — Університет «КРОК»

Зустріч адміністрації зі студентським активом

27 листопада 2023 Новини та події

21 листопада 2023 року відбулась Зустріч адміністрації зі студентським активом.

Присутні заслухали виступи, презентації, пропозиції та анонси майбутніх подій від наступних спікерів: Наталії Миколаївни Літвін – першого проректора, Наталії Василівни Наконечої – проректора з науково-педагогічної роботи, представників Шевченківського ТРО, Едварда Потапенка – розробника, адміністратора сайта, Павла Лебедєва – менеджера Центру розвитку кар’єри, Аліни Гольцевої – директора департаменту зі студентських питань.

Під час заходу були обговорені питання корпоративної культури, організації навчального процесу, цікавинки від розробників, база практики та роботодавців, навчання у інструкторів територіальної оборони медичної допомоги та військової підготовки. Студентській спільноті було представлено новий склад Студентської ради і проанонсовано події, які відбудуться в грудні. Дякуємо всім, хто долучився!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Зустріч адміністрації Університету зі студ. активом // 21.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 27 листопада 2023 13:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч адміністрації зі студентським активом