Педагогічна практика аспірантів 051 Економіка — Університет «КРОК»

Педагогічна практика аспірантів 051 Економіка

24 листопада 2023 Новини та події

21 листопада 2023 року аспірантом 3 року навчання освітньої програми 051 Економіка Пижьяновим Сергієм Костянтиновичем було проведене лекційне та семінарське заняття у межах проходження педагогічної практики на тему «Маркетингова стратегія у розробці інвестиційних проєктів підприємств». Науковий керівник – д.е.н., професор Румик Ігор Іванович.

Безпосередньому викладанню перед студентською аудиторією, 4 курс освітньо-кваліфікаційний ступінь «бакалавр», передувала кропітка робота: відвідування занять викладачів Університету, формування лекційного матеріалу, підготовка презентацій, практичного кейсу, тестових завдань. І от, хвилюючі миті проведення заняття та достатньо високі відгуки слухачів! Отриманий досвід є, безумовно, корисним для вироблення і закріплення педагогічних навичок, удосконалення знань, необхідних для роботи у закладах вищої освіти, формування вмінь і застосування їх в освітньому процесі.

Кафедра національної
економіки та фінансів

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Педагогічна практика аспірантів 051 Економіка