Університет «КРОК» взяв участь в освітніх виставках Begin Edu Fairs — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» взяв участь в освітніх виставках Begin Edu Fairs

21 листопада 2023 Новини та події

У жовтні та листопаді 2023 року навчально-науковий інститут міжнародної освіти представив Університет «КРОК» у ряді освітніх онлайн виставок Begin Edu Fairs, організатором яких виступила міжнародна компанія Begin Group, що працює з освітніми організаціями по усьому світу.

Зокрема, виставки відбулися в Грузії, Азербайджані, Єгипті, Індії та країнах Центральної та Західної Африки (Ефіопія, Гана, Кенія, Нігерія, Руанда, Південна Африка, Танзанія). Представники ННІМО мали змогу поспілкуватися з аплікантами онлайн та представити програми, що реалізуються в Університеті «КРОК».

Щиро вдячні Українському державному центру міжнародної освіти за можливість долучитися до заходів та чекаємо на нових іноземних студентів у стінах нашого Університету!

Оновлено: Вівторок, 21 листопада 2023 21:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» взяв участь в освітніх виставках Begin Edu Fairs