Така важлива професія юрист - плюси та мінуси — Університет «КРОК»

Така важлива професія юрист - плюси та мінуси

21 листопада 2023 Новини та події

17 листопада 2023 року в приміщенні читальної зали бібліотеки Університету «КРОК» до Міжнародного дня студента відбувся Круглий стіл за участі Мулик Катерини на тему: «Така важлива професія юрист - плюси та мінуси».

Студентів зі святом привітала декан юридичного факультету Університету «КРОК» Наталія Степаненко. Катерина поділилась своїм досвідом роботи, науковою діяльністю, розповіла, що правникам постійно необхідно займатись саморозвитком. Вразила розповідь про специфіку роботи в правовому департаменті Національної поліції. Катерина Тарасівна до того ж є аспіранткою Університету «КРОК». У ході проведення заходу відбулася жвава дискусія, адже студентів завжди цікавить їхня майбутня професія і все, що з нею пов'язано...

Пропонуємо переглянути фотозвіт!

Круглий стіл «Така важлива професія юрист - переваги та недоліки» // 17.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 21 листопада 2023 14:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Така важлива професія юрист - плюси та мінуси