Нова ера знань: Університет «КРОК» та Amazon запускають партнерство для інновацій та розвитку! — Університет «КРОК»

19 листопада 2023 Новини та події

Університет «КРОК» та технологічний гігант Amazon вступили в стратегічне партнерство, яке відкриває перед українськими студентами шлях у майбутнє.

Згідно угоди, Amazon взяв на себе зобов'язання підтримувати навчання, надаючи передові хмарні технології для академічних цілей. Це визначне партнерство не лише збагатить навчальний процес, але й відкриє нові горизонти у сфері інформаційних технологій для студентів. Інтеграція передових хмарних технологій Amazon у навчальні програми створить унікальні можливості для отримання навичок та досвіду використання передових технологій.

Директор Центру інформаційних технологій, Володимир Головань, наголошує: «Ми впевнені, що це партнерство з Amazon значно збагатить навчальний процес нашого Університету, дозволяючи студентам вивчати та застосовувати інноваційні рішення у сфері хмарних технологій.»

Для студентів це не лише навчання, але й унікальна можливість отримати практичний досвід роботи з технологічним лідером. Це розширить їхні можливості на ринку праці та допоможе сформувати конкурентоспроможність в сучасному інформаційному суспільстві. Новий етап у розвитку освіти розпочався, віддзеркалюючи зусилля об'єднаних сил Університету «КРОК» та Amazon у формуванні майбутнього лідерства.

Оновлено: Понеділок, 20 листопада 2023 11:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Нова ера знань: Університет «КРОК» та Amazon запускають партнерство для інновацій та розвитку!