Мистецька студія «ArtKEPIT» провела музичний Jam Session — Університет «КРОК»

Мистецька студія «ArtKEPIT» провела музичний Jam Session

15 листопада 2023 Новини та події

09 листопада 2023 року Мистецька студія «ArtKEPIT» провела музичний Jam Session за участю студентів Коледжу, учасників творчих колективів Корпорації, що грають на дуже різноманітних музичних інструментах.

Того дня актова зала Університету чула красу віртуозної гри скрипок та великої кількості гітар, колективну гру на піаніно й чудовий спів від талановитих лідерок ArtKEPIT, керівниці проєкту Анастасії Маринчик та керівниці музичної студії ArtKEPIT Євгенії Гнатишен. Також дуже приємно, що до заходу долучились лідерка гурту гітаристів «GuitarBand» Вікторія Кочмарук, лідер Вокальної студії «VOSK band» Валентин Янчарук. Важливо відмітити, що Jam Session має перші позитивні результати, бо наші музиканти вже готують щось цікавеньке до Різдвяного івенту.

Тож чекаємо з нетерпінням!

Пропонуємо переглянути фотозвіт:

Музичний Jam Session // 09.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Мистецька студія «ArtKEPIT» провела музичний Jam Session