Випуск Школи молодших кураторів Коледжу — Університет «КРОК»

Випуск Школи молодших кураторів Коледжу

09 листопада 2023 Новини та події

07 листопада 2023 року відбулася завершальна зустріч Школи молодших кураторів Фахового коледжу Університету «КРОК».

Протягом жовтня-початку листопада тривали заняття в Школі молодших кураторів, організованій Студентською радою Коледжу. Майбутні наставники прослухали виступи від лідерів студентської спільноти та випускників Коледжу: Аліни Ананенко, Владислави Поливач, Євгенія Савельєва.

На завершальній зустрічі перед молодшими кураторами з мотивувальним словом виступили в.о. голови СРК Анастасія Дробіна, голова Розважального комітету СРК Анна Шиш, заступник директора з виховної роботи Коледжу Ольга Михайлівна Новак.

Учасники зустрічі поділилися враженнями про навчання, а також переглянули відеозвіт про роботу Школи. Свідоцтва про успішне завершення Школи молодших кураторів студентам вручили голова й заступник комітету зі студентських питань СРК Богдан Бірчак і Надія Михайленко.

Оновлено: П'ятниця, 10 листопада 2023 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск Школи молодших кураторів Коледжу