Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус+ — Університет «КРОК»

Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус+

07 листопада 2023 Новини та події

Університет «КРОК» виграв проєкт Еразмус+ Віртуальні обміни у сфері вищої освіти та молоді «Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ArtNoConflict»!

Метою проєкту є надання студентам і молодим людям, які не навчаються, доступу до нового рівня міжнародної та міжкультурної та інклюзивної освіти шляхом впровадження віртуальних обмінів щодо мистецтва переговорів та посередництва в країнах ЄС, Грузії та України для зміцнення демократії, культурного розмаїття та об’єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик.

Завдання проєкту:
1. Провести тренінги для молодіжних працівників та представників університету з розвитку навичок критичного мислення, ведення переговорів та медіації.
2. Розробити та запровадити онлайн-курс «Мистецтво переговорів та вирішення конфліктів (медіація)».
3. Провести комплекс віртуальних заходів для студентів та молоді.
4. Створити стійку міжкультурну комунікаційну мережу в країнах ЄС, Грузії та Україні.
5. Зменшити рівень конфліктів в українському та грузинському суспільствах через обмін цінностями медіації.

Для досягнення цих цілей планується проведення наступних заходів:

• розробити навчальні програми як для студентів і молоді, так і для співробітників університетів і молодіжних працівників;
  • проводити віртуальні тренінги, семінари, симуляції медіації, переговори, підсумкову конференцію з поширення інформації;
  • організувати віртуальні візити до університетів-партнерів для обміну досвідом тощо;
  • організувати поширення цінностей та результатів проєкту.

Партнери проєкту:

• Нідерландська бізнес академія,
  • Нідерланди - координатор Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна,
  • Україна Університет КРОК,
  • Україна Університет Миколас Ромеріус,
  • Литва Батумський державний університет імені Шота Руставелі,
  • Грузія Українська Асоціація молодіжних рад,
  • Україна НГО «Молодь за світ», Грузія.

Бенефіціари проєкту: студенти університету, молодь, яка не навчається, співробітники університету, молодіжні працівники. Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проєкту!

Оновлено: Вівторок, 07 листопада 2023 10:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус+