Цікавить, де пройти практику чи працевлаштуватись? — Університет «КРОК»

Цікавить, де пройти практику чи працевлаштуватись?

03 листопада 2023 Новини та події

Увага, студенти!
Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» з радістю інформує про старт нового розділу в «Кабінеті студента», спеціально створеного для вас – «Практика та працевлаштування»!

Як студенти, вам дуже важливо не тільки здобувати знання, але й отримати практичні навички та знайти перспективну роботу під час та після закінчення навчання. У новому розділі «Практика та працевлаштування», ми зібрали всю необхідну інформацію, поради та ресурси, що допоможуть вам вирішити всі питання щодо практики та знайти місце працевлаштування.

У нашому розділі ви знайдете:

1. Інформацію про місця практики: ми підготували повний список програм практики, які доступні для студентів.

2. Інформацію про вакансії від наших роботодавців-стейкхолдерів

3. Ви зможете залишити відгук, поділитись враженнями та досвідом.

Як скористатись розділом?

Перейдіть в Share point в «Кабінет студента», виберіть розділ «Практика та працевлаштування». Оберіть потрібну вам функцію: «Місця практики», «Вакансії і підробіток», «Відгуки».

Не втрачайте часу – починайте планувати свою майбутню кар'єру вже сьогодні!

З повагою, команда Центру розвитку
кар'єри Університету «КРОК»

Оновлено: П'ятниця, 03 листопада 2023 15:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Цікавить, де пройти практику чи працевлаштуватись?