Воркшоп «Inspirational leadership. Service values and principles» від Н. Погожевої — Університет «КРОК»

23 жовтня 2023 Новини та події

Шановні студенти,
Бізнес-школа КРОК запрошує Вас взяти участь у воркшопі «Inspirational leadership. Service values and principles» від Наталії Погожевої, к.е.н., громадського діяча у сфері інституційної, аграрної та освітньої політики, виконувачки обов'язків скарбника та координаторки по Україні міжнародної неурядової організації «Всесвітня академія мистецтв і наук» (WAAS). Працювала радником з інституційної розбудови та регуляторної політики в Грузії, Мадагаскарі та Маврикії.

• Коли: 25 жовтня 2023 року о 13:00
  • Де: оффлайн в ауд. 312 (Бізнес-школа КРОК)
  • Мова заходу: англійська.

Деталі та реєстрація за посиланням!

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2023 17:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Воркшоп «Inspirational leadership. Service values and principles» від Н. Погожевої