Щоденник - нагородження сертифікатами від Climan та ErasmusPlus — Університет «КРОК»

Щоденник - нагородження сертифікатами від Climan та ErasmusPlus

29 серпня 2023 Новини та події

Літня школа триває, а студенти Коледжу активно беруть участь у всіх її заняттях, проєктах і заходах!

Наприкінці тижня на екваторі Lviv Summer School 2023 відбулося нагородження учасників сертифікатами про успішне проходження літньої школи від Climan та ErasmusPlus. Студенти отримали приємні подаруночки, які залишаться на згадку про незабутній час у літній школі.

Вітаємо наших активістів! Вони не лише успішно навчаються, працюють, але й створюють важливі проєкти, активно й корисно проводять дозвілля, беруть участь у різноманітних креативних заходах.

Окрема подяка Харківському національному автомобільно-дорожньому університету, Національному львівському університету «Львівська політехніка», персоналу та власнику дитячо-оздоровчого комплексу «Політехнік 4» за насичений цікавий час у літній школі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щоденник - нагородження сертифікатами від Climan та ErasmusPlus