Щоденник Lviv Summer School 2023 - екскурсія до замків Львівщини — Університет «КРОК»

Щоденник Lviv Summer School 2023 - екскурсія до замків Львівщини

29 серпня 2023 Новини та події

19 серпня 2023 року, вихідний день, студенти Фахового коледжу провели насичено: побували на екскурсії до замків Львівщини.

Першою зупинкою став Золочівський замок. Він здивував своєю історією, яка ведеться ще з XVII століття. Студенти відвідали підземелля замку, де зберігаються гасові лампи, та прослухали захопливу розповідь екскурсовода.

Наступною зупинкою став Підгорецький замок, який сповнений химерних явищ та таємниць. Студенти могли зробити красиві фото та насолодитися величчю замку.

Далі на учасників чекв смачний обід в українському стилі в грузинському ресторані. Завершилася насичена екскурсійна подорож Львівщиною оглядом Олеського замку. Пам'ятка відома своїми мистецькими експонатами, зокрема тут зберігається мармурове погруддя королеви Барбари Радзивілл, яка мала трагічну історію життя.

Дякуємо організаторам Літньої школи за можливість так чудово провести день!

Оновлено: Вівторок, 29 серпня 2023 15:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щоденник Lviv Summer School 2023 - екскурсія до замків Львівщини