Щоденник Lviv Summer School 2023 – 17.08.23 — Університет «КРОК»

Щоденник Lviv Summer School 2023 – 17.08.23

28 серпня 2023 Новини та події

17 серпня 2023 року студенти Коледжу – учасники літньої школи продовжили здобувати цінні знання в сфері екології. Першу лекцію підготував професор Foggia University, Italy –Володимир Жук.

Він розповів студентам про зміну клімату через підвищення опадів. Наступну лекцію провела доцент кафедри міжнародного туризму й готельного бізнесу Західноукраїнського Національного університету м. Тернополя – Уляна Ткач. Студенти дізналися про екотуризм і про те, як правильно організовувати захопливі подорожі.

Цього дня в учасників Lviv Summer School 2023 також була можливість відвідати визначні місця Львівщини. Першою туристичною зупинкою стала найстаріша липа України, ботанічна памʼятка природи місцевого значення «Липа Богдана Хмельницького», якій уже понад 800 років. Далі студенти школи відвідали витік річки Західний Буг. Учасники екскурсії мали можливість побачити водоспад. Наступною зупинкою стала комплексна памʼятка природи «Свята Гора» на території національного природного парку «Північне Поділля», де студенти побували в монастирі та мали можливість набрати цілющої джерельної води.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щоденник Lviv Summer School 2023 – 17.08.23