Щоденник Lviv Summer School 2023 — Університет «КРОК»

Щоденник Lviv Summer School 2023

24 серпня 2023 Новини та події

16 серпня 2023 року студенти Фахового коледжу – учасники літньої школи прослухали дві лекції та мали роботу в командах, де презентували плани своїх майбутніх робіт щодо впливу клімату на різні чинники.

Студенти Коледжу не зупиняються пізнавати нове на цікавих лекціях та практичних заняттях із екології! Першу лекцію провела професор University of Applied Sciences, Germany – Asnakech LaB – Seyoum на тему: «Hydrogen and its role in a future renewable energy economy». Дізналися про вплив водню на відновлення енергії в майбутньому.

Наступну цікаву лекцію-тренінг провела завідувач кафедри екології Харківського Національного автомобільно-дорожнього університету – Внукова Наталія Володимирівна на тему «Екологічний аудит та управління кліматом: ключові навички та компетенції». Студенти ознайомилися з можливостями поєднання своєї спеціальності з екологією.

А далі ми мали вільний час, який провели разом: купалися в басейні, гуляли та переглядали фільм.

Чекаємо наступних цікавих занять і заходів у літній школі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щоденник Lviv Summer School 2023