Вітаємо І.П.Мігус з номінацією до міжнародної бази даних AcademiaNet — Університет «КРОК»

Вітаємо І.П.Мігус з номінацією до міжнародної бази даних AcademiaNet

21 липня 2023 Новини та події

Національний фонд досліджень України номінував українських дослідниць до міжнародної бази даних AcademiaNet.

З 21 лютого по 1 квітня 2023 року відбувалось подання заявок. Всього було отримано 46 анкет. З них наукова рада відібрала 32 кандидаток, серед них і професор кафедри управління фінансово-економічною безпекою навчально-наукового інституту менеджменту безпеки Університету «КРОК».

Пишаємося та вітаємо професора Ірину Петрівну Мігус з цим досягненням.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках!

Оновлено: Вівторок, 25 липня 2023 15:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо І.П.Мігус з номінацією до міжнародної бази даних AcademiaNet