Високий рівень освіти, академічна доброчесність, доступ до сучасних програм — Університет «КРОК»

Високий рівень освіти, академічна доброчесність, доступ до сучасних програм

30 червня 2023 Новини та події

Рубрика «Вільний мікрофон», започаткована кафедрою національної економіки та фінансів, дає змогу випускникам щиро поділитися своїми власними історіями та висловити слова вдячності на адресу викладачів, кафедри і, звісно, Університету.

Сьогодні своїми відгуками діляться Олексій Онищенко та Дарина Удовиченко.

«Студентам Університету «КРОК» відкривається безліч унікальних можливостей: високий рівень освіти, академічна доброчесність, доступ до сучасних програм і обладнання. Викладачі кафедри збагачували нас інтелектуальними дискусіями, спонукали до особистих досягнень. Навчання в Університеті «КРОК» – ключ до майбутнього успіху та особистого зростання», – Олексій Онищенко.

«Університет «КРОК» для мене є своєрідним перехідним етапом. Надаючи різносторонні можливості розвитку, він став каталізатором мого подальшого розвитку та розвинув такі здібності, які я раніше не помічала. Коротко кажучи, я вдячна за проведений час в Університеті!», – Дарина Удовиченко.

Оновлено: П'ятниця, 30 червня 2023 15:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Високий рівень освіти, академічна доброчесність, доступ до сучасних програм