Потужне підсилення: поповнення в рядах стейкхолдерів — Університет «КРОК»

Потужне підсилення: поповнення в рядах стейкхолдерів

22 червня 2023 Новини та події

Університет «КРОК» і холдинг підприємств «Гетьман» офіційно оголосили про підписання угоди про співробітництво, яка спрямована на розвиток кафедри управлінських технологій та покращення якості освітньої програми.

Нещодавнє засідання кафедри управлінських технологій зібрало почесних гостей, зокрема генерального директора холдингу «Гетьман» Кураша Артема Володимировича та заступника генерального директора з питань розвитку персоналу Єфіменка Віталія Володимировича. Зустріч стала платформою для обговорення та узгодження різних напрямків співпраці між Університетом «КРОК» та стейкхолдерами. Представники холдингу «Гетьман» висловили великий інтерес до академічної спільноти та бажання активно взаємодіяти з Університетом для розвитку та підтримки інноваційних проєктів. Після конструктивних дискусій сторони дійшли згоди та підписали договір, який визначає основні форми співпраці між кафедрою управлінських технологій та стейкхолдерами.

Одним із ключових аспектів угоди є створення експертних рад та рад для проведення спільних досліджень та акцій. Ці організаційні структури забезпечать плідну співпрацю між університетом і холдингом у сфері наукових досліджень та спільних проектів.

Договір також передбачає організаційні зустрічі з питань удосконалення якості освітньої програми. Це означає, що сторони планують регулярно зустрічатися для обговорення імплементації нових підходів, ідей та практик у навчальний процес, з метою підвищення рівня підготовки студентів.

У рамках угоди передбачається активна підтримка холдингом «Гетьман» кафедри управлінських технологій, зокрема шляхом залучення своїх фахівців та експертів для проведення спеціалізованих тренінгів, семінарів та майстер-класів для студентів та викладачів. Такий обмін знаннями та досвідом сприятиме розвитку практичних навичок студентів та актуалізації навчального процесу.

Підписання цієї угоди є важливим кроком у розвитку кафедри управлінських технологій та сприятиме підвищеннння престижу Університету «КРОК» як провідного навчального закладу в галузі управління технологіями. Встановлення тісного партнерства з холдингом "Гетьман" підкреслює важливість практичної спрямованості освіти, забезпечує студентам університету унікальні можливості для практичного навчання та розвитку.

Професори та викладачі кафедри управлінських технологій будуть активно співпрацювати з представниками холдингу «Гетьман» для впровадження передових методик у навчальний процес та вдосконалення освітніх програм. Це забезпечить студентам доступ до актуальних знань та допоможе їм розвинути практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в сучасному управлінському середовищі.

Університет «КРОК» вітає підписання угоди про співробітництво з холдингом «Гетьман» і вірить, що це партнерство буде сприяти розвитку високоякісної освіти та створенню нових можливостей для студентів кафедри управлінських технологій. Такі спільні зусилля підтверджують постійну присутність Університету «КРОК» на передових позиціях в сфері управління технологіями та його бажання сприяти розвитку бізнесу та інноваційного потенціалу країни.

Оновлено: Четвер, 22 червня 2023 21:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Потужне підсилення: поповнення в рядах стейкхолдерів