Вражаючий захист курсових робіт! — Університет «КРОК»

Вражаючий захист курсових робіт!

19 червня 2023 Новини та події

17 червня 2023 року здобувачі магістерського рівня навчання освітніх програм «Менеджмент організації» та «Управління логістичною діяльністю» продемонстрували свої професійні навички та знання, успішно захистивши свої курсові роботи.

Екзаменаційна комісія відмітила актуальність та практичну спрямованість представлених досліджень.

На захисті курсових робіт здобувачі продемонстрували глибоке розуміння сучасних методів управління, вміння застосовувати методику системного і комплексного економічного аналізу та прогнозування. Вони також показали, що вміють приймати оптимальні управлінські рішення, базуючись на аналізі ринкової кон'юнктури, передбачуваних прибутків та ризиків.

Цей успішний досвід наших здобувачів стане важливим кроком на шляху до їхньої професійної кар'єри та допоможе їм досягти успіху як висококваліфікованим керівникам в сфері сучасного управління та логістики. Команда кафедри Управлінський технологій Університету «КРОК» вірить і підтримує професійний розвиток кожного здобувача. Крокуємо далі разом!

Оновлено: Понеділок, 19 червня 2023 19:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вражаючий захист курсових робіт!