Вступ за ваучером — Університет «КРОК»

Вступ за ваучером

13 червня 2023 Новини та події

Шановні вступники!
Якщо Ви плануєте отримати ваучер на навчання Державного центру зайнятості, то запрошуємо скористатися ним в Університеті «КРОК». Для цього потрібно обрати спеціальність (зазначену в Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер) та виконати вимоги до зарахування, викладені у Правилах прийому у 2023 році:

• для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі НРК5 (фаховий молодший бакалавр, молодший спеціаліст) потрібно мати результати НМТ 2023 року, або НМТ 2022 року, або ЗНО 2020–2021 років із двох конкурсних предметів («Дизайн» – творчий конкурс), мотиваційний лист.
  • для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі здобутої вищої освіти з іншої спеціальності вступ відбувається за мотиваційним листом.
  • для здобуття освітнього ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра потрібно мати результати ЄВІ, ЄФВВ 2023 року та мотиваційний лист.
  • для здобуття освітнього ступеня магістра на основі освітнього ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста з іншої передбачають усну співбесіду з іноземної мови, фаховий іспит в Університеті та мотиваційний лист.

Порядок вступу до Університету «КРОК» з ваучером на навчання від центру зайнятості:

1. Обрати спеціальність, форму навчання.

2. Зібрати необхідні документи відповідно до вимог центру зайнятості.

3. Звернутися до центру зайнятості із заявою та документами.

4. Отримати повідомлення від центру зайнятості про прийняте щодо видачі ваучера рішення.
Термін прийняття рішення – не пізніше ніж на 8-ий робочий день з дня подання документів.
Термін інформування заявника – протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення.

5. Протягом 5 робочих днів з дня надходження повідомлення отримати ваучер у центрі зайнятості. Якщо особа з поважних причин, підтверджених документально, не може звернутися у зазначений строк, він може бути продовжений на відповідний період.

6. Виконати всі вимоги Правил прийому у 2023 році. на обрану конкурсну пропозицію.

7. Протягом 90 днів після видачі ваучера укласти договір про навчання з Університетом.

ВАЖЛИВО! Звертайтеся до центру зайнятості в терміни, узгоджені з термінами подання документів до приймальної комісії. Вартість ваучера у 2023 році складає 26840 грн. У разі коли вартість навчання в закладі освіти перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.

Скористайтесь новими можливостями працевлаштування!

Дізнайтеся детальніше – нормативні документи та корисні посилання:

1. Про затвердження Порядку видачі ваучерів: Постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207
  2. Що таке ваучер? Закон України «Про зайнятість населення»
  3. Як отримати ваучер? Ваучери | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua)
  4. Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер
Оновлено: Середа, 14 червня 2023 15:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вступ за ваучером