Професійна студія від туроператора «Сакумс» для майбутніх фахівців з туризму — Університет «КРОК»

Професійна студія від туроператора «Сакумс» для майбутніх фахівців з туризму

29 травня 2023 Новини та події

Багаторічні партнерські зв’язки поєднують кафедру туризму Університету «КРОК» та туроператора «Сакумс» у підготовці майбутніх фахівців туристичної сфери.

17 травня 2023 року студенти 1-3 курсів спеціальності «Туризм» стали учасниками професійної студії від туроператора «Сакумс»: «Актуальні напрямки в туризмі під час війни». Спікер заходу – Кіт Михайло Олегович – старший менеджер туроператора «Сакумс», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму, надзвичайно досвідчений фахівець у туризмі, який неодноразово виступав перед нашими студентами. Пан Михайло на конкретних прикладах презентував сучасну діяльність туристичного підприємства у складний воєнний період, розказав про популярні напрямки для школярів та вітчизняних туристів, про дитячі табори за кордоном, про особливості співпраці з туристичними агенціями та транспортними компаніями. Студенти слухали, затамувавши подих тому, що розмова була чесна і прозора, як підкреслили студенти. Як побудувати діяльність так, щоб у такий складний час продовжувати працювати, втриматися на ринку туристичних послуг, розвивати бізнес і головне – зберегти команду професіоналів, яка формувалася протягом багатьох років. Учасники заходу отримали відповіді на ці та інші актуальні питання. Студенти, наприклад, цікавилися, які поради може надати спікер туристам, які планують виїжджати за кордон під час війни; як змінюється підхід до безпеки та страхування туристів в умовах війни тощо. Учасники заходу надали надзвичайно позитивні відгуки про спілкування з справжнім професіоналом! І як підкреслила Кузьменко Ніна, студентка 2 курсу, акумулювавши спільну думку, що «туроператор «Сакумс» є головним мотиватором всіх, хто навчається на спеціальності «Туризм» в Україні під час військових дій».

Щиро дякуємо Михайлу Олеговичу за майстерно проведений захід, глибоке знання фахових питань, відданість туризму!

Щиро дякуємо усім учасникам за активність, глибоку мотивацію, а кафедрі туризму – за організацію!

Оновлено: Понеділок, 29 травня 2023 17:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професійна студія від туроператора «Сакумс» для майбутніх фахівців з туризму